Компанія

1935-1936гг. 

За завданням Дніпропетровської філії Українського інституту курортології М. Вакуленко, на озері Солоний Лиман були проведені геологорозвідувальні роботи. У 1947р. Рада Міністрів УРСР прийняла постанову про будівництво грязелікувального курорту, в районі озера Солоний Лиман.

1954р.

 На південно-східному березі озера Солоний Лиман була пробурена свердловина, яка сьогодні стала офіційним і єдиним місцем розливу природної мінеральної води Бон Буассон.

 1961р. 

Побудован та запущен в експлуатацію Новомосковський завод з розливу мінеральної води. Проектна потужність заводу становила 5 млн. пляшок в рік. Враховуючи якість води і зростаючий попит, мінеральна вода транспортувалась залізничними вагонами і автотранспортом у всі кінці Радянського Союзу.

1996р. 

Була проведена реконструкція заводу і встановлена лінія з розливу мінеральної води в ПЕТ-пляшки. 

На поточний момент Новомосковський завод мінводи має найсучасне обладнання, повністю автоматизовани процеси виробництва та безперервний контроль якості. Підприємство має власну атестовану міністерством охорони здоров'я лабораторію (свідоцтво № ПЧ - 198/2011), яка забезпечує цілодобовий контроль складу води. Природна мінеральна вода включена у Всеукраїнський реєстр мінеральних вод України. Основним чинником високої якості води є оптимальний стабільний склад, якість якого підтверджена 50 роками досліджень.