Slider

Доставка води Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг

ТМ "Бон Буассон" з повагою і увагою ставиться до своїх клієнтів, покращуючи сервіс доставки води щодня. Доставка води Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг - це лояльне ставлення до своїх клієнтів від ТМ "Бон Буассон". Доставка природної мінеральної води в Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривий Ріг від ТМ "Бон Буассон". Чиста вода - це не розкіш, а необхідність в сучасному світі.

КОМПАНІЯ

ПрАТ "Новомосковський завод мінводи" - це сучасне підприємство з виробництва природної мінеральної столої води БонБуассон. Вода видобувається з свердловини, розташованої в екологічно чистому районі. Завод розпочав свою виробничу діяльність ще у 1961р. На сьогоднішній день встановлено високоякісне імпортне обладнання, яке відповідає всім вимогам європейських стандартів ISO 22000. На заводі виробляється як газована, так і негазована та слабогазована мінеральна вода, безалкогольні напої на її основі в ємностях від 0,500 літрів до 20 літрів. Вся продукція заводу проходить щорічну сертифікацію якості в Українському НДІ медичної реабілітації та курортології, яким підтверджується відповідність фізико-хімічних та санітарно-мікробіологічних показників води, з подальшим плановим контролем Дніпростандартметрології."

Вода має оптимальний природний склад без надлишкових мінералів, який ідеально підходить для щоденного вживання та дозволяє використовувати воду як для пиття, так і для приготування напоїв та улюблених справ. 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

1935-1936гг. 

За завданням Дніпропетровської філії Українського інституту курортології М. Вакуленко, на озері Солоний Лиман були проведені геологорозвідувальні роботи. У 1947р. Рада Міністрів УРСР прийняла постанову про будівництво грязелікувального курорту, в районі озера Солоний Лиман.

1954р.

 На південно-східному березі озера Солоний Лиман була пробурена свердловина, яка сьогодні стала офіційним і єдиним місцем розливу природної мінеральної води Бон Буассон.

 1961р. 

Побудован та запущен в експлуатацію Новомосковський завод з розливу мінеральної води. Проектна потужність заводу становила 5 млн. пляшок в рік. Враховуючи якість води і зростаючий попит, мінеральна вода транспортувалась залізничними вагонами і автотранспортом у всі кінці Радянського Союзу.

1996р. 

Була проведена реконструкція заводу і встановлена лінія з розливу мінеральної води в ПЕТ-пляшки. 

На поточний момент Новомосковський завод мінводи має найсучасне обладнання, повністю автоматизовани процеси виробництва та безперервний контроль якості. Підприємство має власну атестовану міністерством охорони здоров'я лабораторію (свідоцтво № ПЧ - 198/2011), яка забезпечує цілодобовий контроль складу води. Природна мінеральна вода включена у Всеукраїнський реєстр мінеральних вод України. Основним чинником високої якості води є оптимальний стабільний склад, якість якого підтверджена 50 роками досліджень.Родовище води ТМ "Бон Буассон"

Територія, де знаходиться родовище води, ще в 40-50 роки ХХ століття названа як «Лікувальна місцевість «Солоний Лиман» на Дніпропетровщині». Підставою для цього є поклади лікувальних грязей озера «Солоний Лиман» та цілий ряд лікувальних підземних вод різних типів. 

Сосновий ліс створює навколо родовища особливий мікроклімат, завдяки якому мінеральній воді притаманні природна чистота і чудовий смак. 

Сучасне обладнання, цілковита автоматизація процесів на підприємстві, безперервний контроль якості виробництва дозволяє виконувати усі санітарні норми і вимоги. 

  Одеський інститут курортології протягом тривалого періоду часу веде спостереження за хімічним складом мінеральної води. Режимні спостереження за складом підземних вод вказують на його стабільність протягом тривалого періоду експлуатації свердловини.


СКЛАД ВОДИ БОН БУАССОН

Вода має оптимальний природний склад без надлишкових мінералів, який ідеально підходить для щоденного вживання та дозволяє використовувати воду як для пиття, так і для приготування напоїв та улюблених справ. 


ПЕРЕВАГИ ВОДИ БОН БУАССОН

ВОДА ПОХОДИТЬ З ВОДОНОСНОГО ГОРИЗОНТУ, ЯКИЙ БУВ СФОРМОВАНИЙ У ПАЛЕОГЕННИЙ ПЕРІОД, ЩО ПОЧАВСЯ 66 МЛН. РОКІВ ТОМУ
ВИДОБУВАЄТЬСЯ У КУРОРТНІЙ ЗОНІ ТА РОЗЛИВАЄТЬСЯ У ПРИРОДНОМУ СТАНІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У МІСЦІ ВИДОБУДКУ
ВОДА МАЄ НЕЗМІННИЙ СКЛАД ТА ЯКІСТЬ НА ПРОТЯЗІ 50 РОКІВ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОМУ РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
ОПТИМАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ СКЛАД ВОДИ БЕЗ НАДЛИШКОВИХ МІНЕРАЛІВ РОБИТЬ ЇЇ ІДЕАЛЬНОЮ ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВЖИВАННЯ
ВОДА СТИМУЛЮЄ ОБМІННІ ПРОЦЕСИ ОРГАНІЗМУ ТА Є ВАШИМ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ


Природна мінеральна вода БОН БУАССОН

Free shipping

Безкоштовна доставка

Money

Лояльні ціни

Delivery

Швидка доставка